Linki sponsorowane

Google Ads - Kampanie Adwords Bydgoszcz

92%

Firm ma dostęp do Internetu

75%

Polaków to użytkownicy Internetu

65%

Firm posiada stronę internetową

Wybór słów kluczowych

01.Strategia

Wyznacz cele reklamy

Linki sponsorowane

02.Kampania PPC

Pokaż stronę w reklamach Google

Zwiększ ilość klientów

03.Wzrost ruchu

Popraw wyniki sprzedaży

Kierowanie reklam na lokalizacje geograficzne

Marketing lokalny w Google

Specjalista Google Ads / Adwords

Województwo:

kujawsko-pomorskie

Miasto:

Bydgoszcz

Powierzchnia:

175.98 km²

Ludność:

357652

Reklamy typu Pay Per Click

W skład naszej kadry wchodzą certyfikowani specjaliści Google AdWords oraz Google Analytics. Dysponujemy rozległą wiedzą i bogatym doświadczeniem, co pozwala nam prowadzić efektywne kampanie linków sponsorowanych, które wspomogą rozwój Państwa biznesu. Dzięki temu, że tego typu reklama rozliczana jest przy pomocy modelu Pay Per Click (w skrócie PPC), płaci się za konkretne kliknięcia internautów w odnośnik do promowanej strony www. Nasza agencja SEM dostosowuje kampanie AdWords do aktualnych zapotrzebowań danej firmy i opracowuje najskuteczniejszą w jej przypadku strategię promocji w sieci.

Aby marketing w wyszukiwarkach osiągał jak najlepsze wyniki, warto połączyć kilka różnych metod. Naszym klientom proponujemy linki sponsorowane i pozycjonowanie stron internetowych (SEO), ponieważ uważamy te techniki za najbardziej optymalne i korzystne. Pozwalają one bowiem ukierunkować działania promocyjne na konkretnie określonego odbiorcę, co pozwala czerpać większy zwrot z inwestycji (tzw. ROI). Do konfiguracji każdej kampanii reklamowej AdWords podchodzimy w sposób indywidualny i bierzemy pod uwagę m.in. położenie firmy oraz jej ofertę.

Rywalizacja między konkurencyjnymi przedsiębiorstwami odbywa się w systemie PPC poprzez swego rodzaju aukcję. Kto jest w stanie więcej zapłacić za dane słowa kluczowe, tego reklama będzie wyświetlać się nad wynikami organicznymi w Google. W celu obniżenia kosztu pojawiania się linku sponsorowanego, należy w sposób przemyślany utworzyć jego odpowiednio zoptymalizowany opis. Opłata z konta AdWords pobierana jest wyłącznie w przypadku, gdy internauta przejdzie na stronę docelową przez kliknięcie w reklamę. Cena konkretnego słowa kluczowego zależy od jego konkurencyjności oraz częstotliwości wyszukiwania i może się wahać między paroma groszami a nawet kilkudziesięcioma złotymi.

Google udostępnia wiele platform, na których można prowadzić nowoczesny marketing internetowy. Poza samą wyszukiwarką, jest to również sieć partnerska i niezwykle popularny portal YouTube. Korzystając z wielu kanałów promocji jednocześnie, można trafiać do ogromnej liczby konsumentów.

Nasz świetnie wykwalifikowany specjalista AdWords skonfiguruje i poprowadzi dla Państwa kampanię linków sponsorowanych w taki sposób, aby budżet został wykorzystany na możliwie jak najkorzystniejsze kliknięcia, adekwatne do oferty firmy. Dzięki zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań i precyzyjnej optymalizacji reklam, udaje nam się skutecznie promować naszych klientów w sieci.

Pierwszy etap tworzenia kampanii AdWords to dobór właściwych słów kluczowych, które będą odzwierciadlały zapytania użytkowników, poszukujących dokładnie tego, co oferuje promowana firma. Ma to ogromne znaczenie dla maksymalizacji korzyści czerpanych z marketingu w wyszukiwarkach.

Następnie optymalizuje się kampanię adekwatnie do danego budżetu. Gdy reklama AdWords staje się widoczna w sieci, rozpoczynamy proces monitorowania tendencji internautów i wnikliwą analizę ich odwiedzin na stronie. Każdego miesiąca otrzymują Państwo raport jasno ukazujący efekty osiągane w wyniku prowadzenia kampanii.

Jakie zalety mają kampanie reklamowe AdWords?

Oto klika najważniejszych korzyści, jakie zapewniają linki sponsorowane:

  • płatność jedynie za konkretne kliknięcia konsumentów w reklamę, kierujące ich na firmową stronę www,
  • świetny sposób na błyskawiczną reklamę sezonową bądź promocję nowych produktów w ofercie,
  • pozycja na liście płatnych linków zależy jedynie od tego, jaka zostanie ustawiona maksymalna stawka CPC (ang. Cost Per Click),
  • natychmiastowy efekt – reklamy AdWords, w przeciwieństwie do SEO, pojawiają się od razu po wprowadzeniu odpowiednich konfiguracji,
  • kampanie linków sponsorowanych mogą trwać tak długo, jak życzy sobie tego klient – nie ma konieczności podejmowania długotrwałej współpracy z agencją SEM.

Dlaczego najlepiej jest zlecić prowadzenie kampanii specjaliście AdWords?

Dzięki temu, że od dłuższego czasu zajmujemy się reklamami typu PPC, udało nam się wypracować optymalne strategie oraz skonstruować przydatne narzędzia, co pozwala nam efektywniej pracować i spełniać oczekiwania klientów. Bez odpowiedniego przygotowania merytorycznego, doświadczenia i znajomości specyfiki reklam AdWords, ciężko jest skonfigurować kampanię tak, odnosiła ona znaczące sukcesy.

Prowadziliśmy już owocną współpracę z przedsiębiorcami z wielu różnych branż, co pozwala nam teraz dostosowywać swoje działania pod specyfikę działania konkretnej firmy. Nie tylko pierwsze miejsca na liście mogą przynosić zyski. Przy optymalizacji kampanii AdWords należy wziąć pod uwagę zróżnicowane czynniki, takie jak tendencje użytkowników, struktura strony, zakres oferty itp. Warto odpowiednio przemyśleć strategię działania, gdyż internauci klikają zazwyczaj w kilka odnośników do stron, w celu porównania jakości i cen opisanych tam produktów lub usług, co może powodować szybkie wyczerpanie się dostępnych środków bez przełożenia na konwersję w postaci nawiązania transakcji. Można wymieniać wiele przykładów potwierdzających fakt, że długa praktyka w optymalizacji reklam AdWords przynosi lepsze efekty.

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą agencją SEM przez formularz, w celu uzyskania szczegółów oferty kampanii linków sponsorowanych.

Informacje kontaktowe

Wysłanie formularza nic nie kosztuje.

Nasze oferty są bezpłatne.

Formularz kontaktowy